Wacken Open Air вважається найбільшим в світі фестивалем важкої музики. Щорічно в серпні на захід Німеччини в невелике селище Вакен з'їжджаються до 75 тисяч любителів важкої музики з різних країн світу. Для порівняння: в самому селищі постійно проживає менше двох тисяч чоловік. За час проведення фестивалю його гості випивають близько 400 тисяч літрів пива.

Цього року організатори заходу придумали дуже ефективний спосіб забезпечити гостей пивом. Вони побудують власний пивний трубопровід, призначений для втамування спраги відвідувачів. Трубопровід захистить землю від зносу під колесами вантажівок, які підвозять пиво на фестиваль. Також транспортування пива по трубі позбавить працівників фестивалю від необхідності постійно замінювати спорожнілі бочки повними. Ще одним позитивним моментом до фестивалю цього року стане оновлення місцевих мереж водопостачання та каналізації, а модернізація дренажної системи дозволить уникнути появи гігантських калюж. Загальний обсяг інвестицій у цей проект становить приблизно мільйон євро.

При будівництві пивопроводу і реконструкції комунальних мереж використовуються виключно пластикові труби. Це й звичайні гладкостінні ПЕ труби для водопостачання та полімерні модульне труби, який можна монтувати без застосування зварювального обладнання. Технічки характеристики полімерної трубної продукції ідеально задовольняють як вимоги до трубопроводу для транспортування пива, так комунальних мереж. Вони не схильні до корозії, стійкі до активних і агресивних середовищ, і дуже довговічні.


Всі трубопроводи в Вакені споруджуються традиційним траншейним способом, глибина прокладки труб – близько 70 см. Довжина пивопроводу складає близько 7 кілометрів.

Цього року Wacken Open Air розпочнеться 3 серпня і триватиме три дні. Очікується, що в ньому візьмуть участь близько 150 груп, в тому числі Megadeth, Alice Cooper, Amon Amarth, Volbeat, Marilyn Manson, Accept, Status Quo, Turbonegro і Dillinger Escape Plan.

До середини липня всі будівельні роботи будуть завершені, і Wacken Open Air стане набагато комфортнішим, а жителі селища отримають оновлені комунікації.
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА