GF Piping Systems, підрозділ компанії GF, уклала п’ятирічний контракт з провідною французькою суднобудівною компанією STX France на поставку інженерних мереж транспортування рідин для круїзних лайнерів. Загальна сума угоди – понад 40 мільйонів євро.

Протягом наступних п'яти років, GF Piping Systems поставить легкі некородуючі пластикові трубопроводи для облаштування десяти нових круїзних лайнерів від компанії STX France. Замовлення включає в себе пластикові труби, фітинги та інші з’єднувальні елементи. Також GF Piping Systems гарантує надання комплексу послуг: від логістики до складування для оперативної комплектації всім необхідним. GF Piping Systems буде нести відповідальність за безпечне та ефективне транспортування всіх рідин на нових судах. Труби та комплектуючі вироблятимуться на підприємствах GF у Швейцарії, Німеччині та Італії.

GF Piping Systems має великий досвід в морському суднобудівництві. Інноваційні рішення підрозділу з 2013 року були впроваджені та успішно експлуатуються на найбільших круїзних лайнерах, таких як «Harmony of the Seas» або «Quantum of the Seas». На додаток до системних рішень, GF Piping Systems надає повний комплекс послуг з технічного обслуговування, а також тренінги для монтажників суднових мереж полімерних трубопроводів.

GF Piping Systems є провідним розробником та постачальником трубопровідних систем з пластмас і металу. Підрозділ спеціалізується на рішеннях (діяльність підрозділу сфокусована) для безпечного транспортування води, хімікатів і газів, а також на пов’язаних з цим послугах. До асортименту продукції та послуг підрозділу входять труби, фітинги, клапани, системи автоматизації та технології з’єднання. Пропозиція від GF Piping Systems охоплює всі можливі сфери застосування усього циклу транспортування води та інших рідин.
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА