Гідропарк є улюбленим місцем відпочинку херсонців. З першими теплими днями міський пляж заповнюється аматорами засмаги. А щоб гарно відпочивати потрібні комфортні умови. І відтепер пляжники можуть не брати з собою пляшки та каністри. Про це подбали співробітники херсонського водоканалу: вони відновили  старий питний фонтанчик. Тепер він надає  якісну питну воду, що надходить безпосередньо з артезіанської свердловини.

Комунальне підприємство  "Гарантія", що опікується вказаним пляжем, передало на баланс Херсонського Водоканалу нефункціонуючу свердловину в Гідропарку. Фахівці ВКГ "Корабел",  з'ясувавши причину її виходу з ладу, здійснили її реконструкції. При цьому були встановлені усі необхідні нові  комплектуючі  і прокладено 210 м поліетиленової труби діаметром 25 мм. Використання полімерної труби забезпечить безперебійну роботу системи на довгі роки.

Конструкція фонтанчика була розроблена і втілена в реальність інженерно-технічними фахівцями водоканалу. Крім водоводу полімерна труба була використана і в оформленні дизайну зовнішньої частини фонтанчика. Вона надійно захистить його корпус від механічних пошкоджень. Також, щоб якісна Островська вода не витікала даремно, в нижній частині фонтанчика встановлено педальний вентиль, який керує подачею води.  

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА