Стан водопровідно-каналізаційних мереж міста Димитрова на Донеччині , як, втім, і фінансовий стан міськводоканалу, залишає бажати кращого. Численні пориви свідчать про високий ступінь зношеності труб і необхідність їх заміни. Однак грошове питання вносить свої корективи, пересуваючи капітальні ремонти на невизначені терміни. Тому у ДП УВКГ знайшли вихід зі цієї ситуації і почали оновлювати аварійні ділянки водопроводу в приватному секторі за фінансової підтримки місцевих мешканців.

У середині травня за  інформацією директора Димитрівської виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства Ігоря Лапчинського, на трьох вулицях приватного сектору завершено роботи з капітального ремонту мереж за програмою 50 на 50.

У різних районах міста одночасно працювали три аварійно-відновлювальні бригади. Замість старих мереж вони прокладають нові лінії з поліетиленових труб діаметром 50 мм. Такі роботи ведуться на вулицях Комунарів, Раскової та Чехова, жителі яких погодилися взяти участь фінансового капремонту. Завдяки такій співпраці водоканалу і жителів буде замінено понад 600 метрів водопровідних мереж.

Так, мешканець вулиці Чехова (8-ме селище) Володимир Павлюченко розповів, що по їхній вулиці вода витікала близько року, а стан старого водогону вже не дозволяв робити ремонт. Тому всі мешканці вулиці у складчину придбали трубу, а працівники міськводоканалу виконали роботи. На Чехова замінили 120 метрів труби і ще 50 м – по Петровському провулку.

   

   

Всі залишилися задоволені, адже поліетиленові труби надійні та довговічні, і тепер поривів не буде.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА