Журнал Полимерные трубы - Новости отрасли

Chevron Phillips націлена на реалізацію нового нафтохімічного мегапроект

Американська компанія Chevron Phillips Chemical, один з найбільших операторів світового нафтохімічного ринку, розглядає можливість реалізації в США другого «мегапроекту» з виробництва нафтохімічної продукції.

При цьому, компанія робить ставку на низькі ціни на природний газ, що використовується для отримання полімерів та інших нафтохімічних матеріалів.

Зараз, відповідно до наміченого графіка, компанія здійснює будівництво першого нафтохімічного комплексу вартістю 6 млрд. доларів поблизу Х'юстона, де виробництво етилену має розпочатися в середині 2017 року. Про це розповів Пітер Селла – генеральний директор Cehvron Phillips – в інтерв'ю на зборах Американського хімічного ради (American Chemistry Council), яка відбулася в Колорадо-Спрінгс (штат Колорадо, США). Також він додав, що компанія підбирає місце для спорудження другої етиленової крекінг-установки і супутніх нафтохімічних виробництв. Пітер Селла зазначив: «Ми серйозно налаштовані на можливість будівництва другого комплексу в США».

Раніше повідомлялося, що Chevron Phillips Chemical планує побудувати нову пілотну установку з випуску поліетилену (ПЕ) на базі свого науково-технічного майданчика в Бартлсвіллі (штат Оклахома, США). У роботі нового експериментального заводу буде використана фірмова технологія компанії – MarTECH для виробництва бімодального поліетилену. Будівництво пілотної установки має розпочатися в поточному році, а завершитися – в 2017-му.

 

Довідка. Chevron Phillips – спільне підприємство американських компаній Chevron і Phillips 66 (50:50). У розпорядженні компанії: виробництво поліетилену низької густини (ПЕНГ) річною потужністю 280 тис. тонн (Cedar Bayou, Техас), виробництво поліетилену високої густини (ПЕВГ) річною потужністю 414 тис. тонн (Оранж, Техас), завод з випуску ПЕВГ річною потужністю 1,037 млн. тонн ( Пасадена, Техас); завод з випуску ПЕВГ річною потужністю 372 тис. тонн (Cedar Bayou, Техас) і виробництво ЛПЕНГ річною потужністю 350 тис. тонн (Cedar Bayou, Техас).

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА