мобільні пластикові бомбосховища

Не проста політична ситуація, що склалася в європейському регіоні останнім часом, мотивує абсолютно нестандартне використання мирних будівельних матеріалів.

 

Естонська компанія TerraMil, що належить Krah Pipes Group, спеціалізується на виробництві і розробці продукції оборонного напрямку. На базі поліетиленових труб Krah великого діаметру в компанії розроблені і виробляються мобільні пластикові бомбосховища.

 

Підземні укриття Terramil можуть вмістити до 12 чоловік. Їх висота становить близько 2,5 метрів, а довжина 7 метрів. Конструкції з труб великого діаметра розміщуються на глибині 2 метри під землею. Після того як екскаватор вириє потрібну яму, притулок може бути встановлено за півтори години. Стандартна комплектація укриття з пластикової труби коштує $ 20 000. Корпус з поліетилену може витримати температуру від  -50 до +80 ° C і є водонепроникним. Захист від бомб і снарядів забезпечується товстим шаром землі над сховищем.

 

модульні бомбосховища з полімерних труб

Таке пластикове укриття можуть оснащуватися різноманітними опціями: генераторами, душовими, санвузлами, кухнями, морозильними камерами і багатьом іншим. За допомогою цих пристосувань може бути побудоване мініатюрне підземне місто.

 

 

 

 

На відео нижче бомбосховище Terramil встановлюється в полі, а потім обстрілюється з артилерії.

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА