Журнал Полимерные трубы - Новости отрасли

Роттердам планує будувати дороги з переробленого пластику

rotterdamАсфальт не можна назвати найкориснішим покриттям. Він відповідальний за викиди 27 кілограмів CO2 на кожну вироблену тонну; він поглинає тепло і сприяє утворенню ефекту міських островів (області в місті, де температура повітря вище, ніж за її межами). Між тим, наші гори пластику ростуть швидше, ніж вони можуть бути перероблені в різні корисні речі.

Можливо, це не триватиме надто довго. Голландська будівельна фірма, VolkerWessels, пропонує нову форму дорожнього полотна, виготовленого з переробленого пластику.

VolkerWessels оприлюднила свої плани щодо створення покриття, повністю зробленого з переробленого пластику, який вимагає меншого догляду, ніж асфальт і може витримувати великі перепади температур між -40 і 80 ° C. Такі дороги можуть бути укладені протягом всього декількох тижнів.

«Пластикові дороги є легшими, знижують навантаження на землю, вони порожні, що робить простішим процес прокладки кабелів і комунальних трубопроводів нижче поверхні. Секції покриття можуть бути зібрані на заводі і транспортуватися туди, де вони необхідні, зменшуючи час на місці установки, в той час як більш короткий термін будівництва і низькі експлуатаційні витрати будуть означати менше заторів, спричинених дорожніми роботами. Більш легкі матеріали також можна більш ефективно транспортувати.

«Пластик пропонує всі види переваг в порівнянні з поточним дорожнім будівництвом, як в укладанні доріг, так і в їх обслуговуванні», говорить Рольф Марс (Rolf Mars), директор VolkerWessels.

Марс каже, що проект PlasticRoad знаходиться все ще в стадії концепту, але компанія сподівається, що зможе представити свою першу дорожню магістраль з повністю переробленого матеріалу протягом трьох років. Роттердам, активний прихильник стійкої технології, вже проявив свою зацікавленість у цьому проекті.

«Ми дуже позитивно ставимося до розробки PlasticRoad», говорить Яап Петерс (Jaap Peters), представник інженерного бюро міської ради. «Роттердам є містом, яке відкрите для експериментів та інноваційних пристосувань на практиці. У нас є «вулична лабораторія», де подібні інновації можуть бути протестовані ».

Марс вважає, що ідея має величезний потенціал для подальшого розвитку, такий як дороги з підігрівом або ультра-тихі поверхні. «Наскільки я знаю, ми перші в світі хто пробує цю ідею». 

«На даний момент проект поки що на папері. Наступний етап полягає в його створенні та тестуванні в лабораторії, щоб переконатися, що його безпечно використовувати при вологій погоді тощо. Ми шукаємо партнерів, які хочуть співпрацювати в пілотному проекті, а також виробників в індустрії пластмас, ми думаємо про сектор переробки, університети та інші навчальні заклади.

rotterdam2
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА