3 2 augustАналітична агенція Маркет Репорт інформує, що на поточному тижні почалися переговори щодо серпневого рівня цін поліетилену  високої густини (ПЕВГ). Українські компанії повідомляють про зниження вартості трубного поліетилену (ціновий огляд ICIS-MRC).

На тлі серйозного зниження котирувань нафти постачальники поліетилену  заявили про значне зниження цін для серпневих відвантажень на ринки країн СНД. Багато учасників ринку повідомляють, що ціни були знижені в середньому на $100 за тонну в порівнянні з липневим рівнем.

У липні угоди на поставки близькосхідного чорного ПЕ 100 укладалися в діапазоні $ 1640-1680 за тонну (CIF Одеса). На серпневі відвантаження обговорення цін ведеться в діапазоні  $1540-1580 за тонну (CIF Одеса). При цьому пропозиція трубного поліетилену помітно зросла.

Як повідомили окремі українські компанії, вони не поспішають поки підтверджувати угоди на серпневі відвантаження близькосхідного ПЕ 100. Наступного тижня почнеться узгодження цін європейського поліетилену, і вже від цін в Європі залежатимуть серпневі закупівлі близькосхідного поліетилену. 

Також одна компанія повідомила, про суттєве падіння цін чорного ПЕ100 в Азії. Так, пропозиція на серпневі відвантаження тайського чорного ПЕ 100 озвучуються на рівні $1540 за тонну (CIF Одеса).

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА