18 1 augustЗа інформацією аналітичної агенції Маркет Репорт, іноземні компанії знову хочуть брати участь в іранських нафтохімічних проектах, заявив заступник генерального директора Іранської національної компанії нафтохімічної промисловості Мохаммед Хасан Пейванді.

За його словами, умови для цього вже є, і незабаром ці компанії повернуться до Ірану. Мохаммед Пейванді також зазначив, що за останні місяці керівники багатьох європейських і азіатських великих компаній неодноразово робили офіційні заяви про свою готовність працювати в Ірані.

Разом з тим він підкреслив, що Іран має величезні запаси природного газу, і іранські нафтохімічні підприємства в повній мірі забезпечені сировинними ресурсами, що є однією з найважливіших переваг нафтохімічної промисловості Ірану.

Іран планує збільшити обсяг виробництва нафтохімічної продукції на 61 млн. тонн до 2018 року. Так, у даний час у країні реалізується 67 нафтохімічних проектів, які будуть введені в експлуатацію до початку 2018 року.

На даний момент в Ірані діють 53 нафтохімічних комплекси із загальною виробничою річною потужністю 59 млн. тонн продукції, які включають в себе виробництво ряду полімерних матеріалів, хімічних речовин, ароматичних сполук і скрапленого газу. Ці виробництва в основному розташовані на півдні Ірану, поряд з Перською затокою, в особливій економічній зоні Асалуе і Махшархр (Assaluyeh і Mahshahr).

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА