7 1 sep2 вересня фахівці Херсонського водоканалу здійснили заплановані роботи з відновлення водопровідної мережі на ЦТП-64. Щоб не створювати незручностей споживачам роботи проводилися у нічний час. Завдяки цьому підвищилася якість водопостачання для 5 тисяч абонентів, що мешкають у III-му Таврійському мікрорайоні, школи і дитсадка.  На цій ділянці водогону суттєво знизилася ймовірність аварійних ситуацій.  

Капітальний ремонт водопровідних вводів на ЦТП-64 було здійснено у рамках інвестиційної програми водоканалу за рахунок амортизаційних коштів на 2015 рік. За цим  проектом передбачено заміну 545,4 м зношених сталевих труб на довговічні та надійні поліетиленові труби діаметром 180 мм (їх термін експлуатації – понад 50 років). Також було оновлено запірну арматуру: встановлено  п’ять  сучасних засувок  з гумованим клином і два зворотних клапани. 

7 2 sep 7 6 sep

До виконання робіт за договором було залучено досвідчену будівельну компанію ТОВ "Укрспецобладнання". Станом на 3 вересня виконано перший етап робіт: заміна 1-ї нитки водогону. 

Оптимальна організаціїя заходу дозволила завершити ремонтні роботи і відновити водопостачання о третьої години ночі (заплановано було на 9:00!). Таким чином незручності для споживачів  були зведені до мінімуму. 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА