7 8 sepУ старовинному містечку Тлумачі на Івано-франківщині завершується будівництво водопроводу та каналізації, що здійснюється в рамках проекту DESPRO. 

На початку вересня представниками місцевої влади проінспектовано роботи з будівництва водопровідних та каналізаційних мереж у Тлумачі.

Були оглянуті вулиці житлового масиву «За парком», у тому числі й вулиця В. Чорновола, де відбувалися роботи з монтажу нових водопровідних та каналізаційних труб (на початок вересня здійснено 80 % від запланованих робіт).

7 5  sepНові комунальні мережі на цій та інших вулицях споруджуються в рамках реалізації проекту DESPRO «Підтримка децентралізації в Україні». Частина коштів на мережі у Тлумачі надана на умовах співфінансування  обласним та районним бюджетами, решта є коштами проекту та самих містян. До фінансування будівництва каналізаційних мереж також долучився обласний фонд охорони навколишнього природного середовища.

Слід зазначити, при будівництві комунальних мереж за проектом DESPRO використовуються сучасні будівельні матеріали. Водопровідні та каналізаційні трубопроводи монтуються з надійних та довговічних поліетиленових труб, використання яких гарантує тривалу та безаварійну їх експлуатацію.

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА