10 2 senПрограма Розвитку ООН (ПРООН) та уряд Японії фінансують відновлення 12 об'єктів інфраструктури, що є важливими для економіки Донецької та Луганської областей. Роботи провдитимуться в рамках проекту «Економічне і соціальне відновлення Донбасу», це – водоводи,  насосні станції, мости тощо. В цілому на їх відновлення заплановано витратити понад 1,7 млн. доларів.

Керівник проекту Мустафа Саіт-Аметов зауважив: «Вибираючи ці об'єкти серед інших, ми звертали увагу на певні основні фактори. Насамперед – це безпосередній вплив на економічний стан цільових регіонів. Так, наприклад, без справно діючих насосних станцій місцеві підприємства залишаються без води, а це ставить виробничі процеси під загрозу. Також ми оцінювали потенціал щодо створення або відновлення робочих місць, яких не вистачає і місцевим жителям, і вимушеним переселенцям». 

У Донецькій області в рамках проекту відновлять наступні об'єкти:

1) насосна станція першого підйому каналу "Сіверський Донець - Донбас" у селі Семенівка;

2) насосна станція другого підйому в Краматорську;

3) фільтрувальна станція в Слов'янську;

4) напірний водопровід в Білозерському;

5) автомобільний міст у Добропіллі;

6) поштове відділення в Миколаївці Слов'янського району;

7) приміщення для виробництва паливних палет в Андріївці Слов'янського району.

 

У Луганській області буде відновлено наступні об'єкти:

1) автомобільний шляхопровід на вулиці Об'їзній у Сєверодонецьку;

2) автомобільний міст на вулиці Титова в Кремінна;

3) автомобільний міст у Новокраснянці Кремінського району;

4) автомобільний міст у Старобєльську;

5) водопровідна насосна станція "Кремінська" в Кремінній. 

11 2 sen

Реалізація проекту "Економічне і соціальне відновлення Донбасу» здійснюється ПРООН завдяки фінансуванню Уряду Японії і в партнерстві з українським урядом, регіональною та місцевою владою. Основною метою проекту є відновлення економіки регіону, а це передусім інфраструктура та доступ населення до засобів існування. Проект реалізується в рамках зобов'язань прем'єр-міністра Японії Сіндзо Абе щодо надання допомоги Східній Україні: про це було заявлено на засіданні Генеральної Асамблеї ООН у вересні 2014 року. Загальна сума допомоги Японії за час незалежності України становить понад  2,9 млрд. доларів.

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА