3 7 novSOCAR Polymer, дочірнє підприємство державної нафтової компанії Азербайджану SOCAR, розпочинає будівництво виробництва поліетилену (ПЕ) на новому заводі, розташованому на території Сумгаїтського хімічного промислового парку (SKSP, Азербайджан). 

SOCAR Polymer буде виробляти поліетилен середньої густини (ПЕСГ) і поліетилен високої густини (ПЕВГ) за технологією Innovene S Process компанії Ineos Technologies, яка надасть ліцензію на Innovene для азербайджанського виробника. Сумарна потужність випуску ПЕ становитиме 120 тис. тонн на рік.

Нове підприємство буде виробляти з каталізаторів Циглера і каталізаторів з хрому щироку лінійку марок поліетилену, включаючи спеціалізовану марку – біомодальний трубний ПЕ 100, з метою задоволення все зростаючого попиту на високоякісну нафтохімічну продукцію.

Планується, що новий завод буде введено в експлуатацію наприкінці 2018 року.

Довідка. Державна нафтова компанія Азербайджанської Республіки (ДНКАР) SOCAR – азербайджанська нафтогазова компанія зі штаб-квартирою в Баку. Діяльність ДНКАР на території Азербайджанської Республіки складається з розвідки нафтових родовищ на морі і на суші, підготовки, використання, транспортування нафти, газу, конденсату і отриманих від них продуктів. У групу SOCAR також входить азербайджанський виробник поліетилену низької густини (ПЕНГ) "Етилен-Поліетилен". Через свій торговий підрозділ SOCAR Trading компанія здійснює торгівлю нафтою в різних регіонах світу.

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА