Аналітична агенція Маркет Репорт інформує, що Таїландська PTT Global Chemical (PTTGC), одна з провідних азіатських нафтохімічних компаній, в останній тиждень лютого закрила два з трьох заводів з виробництва поліетилену високої густини (ПЕВГ) в Map Ta Phut (Таїланд) на профілактику.

Дана зупинка була здійснена раніше наміченого графіка проведення технічного обслуговування на заводах ПЕВГ, яке планувалося почати в перший тиждень березня.

У Map Ta Phut компанія управляє трьома заводами ПЕВГ з річною потужністю 300 тис., 500 тис. та 140 тис. тонн відповідно.

Поки невідомо, чи буде зупинено третій, самий малопотужний завод ПЕВГ компанії.
Планується, що ремонтні роботи триватимуть протягом одного місяця до кінця березня і будуть проводиться одночасно з технічним обслуговуванням на крекінг-установці PTTGC на тій же виробничій площадці (крекінг-установка була закрита 22 лютого поточного року). PTTGC планує проводити технічне обслуговування на даному підприємстві потужністю 1 млн. тонн етилену на рік протягом 40-45 днів.

Довідка. PTT Global Chemical (PTTGC) була заснована в 2011 році після об'єднання PTT Chemical Company і PTT Aromatics and Refining Company з метою створення флагмана хімічної групи PTT. В результаті інтеграції загальна потужність компанії з виробництва олефінів та ароматичних сполук досягла 8,2 млн. тонн на рік, а нафтопродуктів – 280 тис. барелів на день, що робить її найбільшою інтегрованою нафтохімічною та нафтопереробною компанією не тільки Таїланду, а й усього Азійського регіону.
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА