У смт Комишани на початку червня по вулиці Нижній все прокладено майже кілометр нового трубопроводу.

Роботи з оновлення найбільш аварійної ділянки водопроводу селища виконуються Управлінням капітального будівництва Херсонської міськради за кошти міського бюджету.

Старий зношений металевий трубопровід оновлюють сучасними поліетиленовими трубами діаметром 110 мм. Їх гарантійний термін експлуатації – понад 50 років, адже ПЕ труби не іржавіють, не зростають, екологічно безпечні.


Під час здійснення монтажних робіт водопостачання до 75 домоволодінь не припинятиметься, окрім безпосереднього моменту підключення абонентів до нового трубопроводу. Після процесу перепідключення комунальники проведуть необхідні гідравлічні випробування нової мережі та її дезінфекцію.

Реконструкція водопровідної мережі в Комишанах – нагальна та першочергова задача в процесі поліпшення якості водопостачання у селищі. Для реалізаціії проекту спорудження нового водозабору для Комишан в районі міжнародного аеропорту «Херсон» будуть використані сучасні трубопровідні матеріали, а саме пластикові труби, сучасні запірна арматура та комплектуючі.
 
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА