Турецька компанія Petkim Specialities Muhendislik Plastikleri Sanayi ve Ticaret A.S., «дочка» холдингу Petkim, планує в IV кварталі 2016 року розпочати виробництво інженерних пластмас і хімічних речовин. 

За словами генерального директора Petkim Holding Садеттіна Коркута, завод з випуску пластмас вироблятиме 24 тис. тонн продукції на рік. Для реалізації цього проекта Petkim Specialities використовує активи заводу в Ізмірі з річною потужністю 14 тис. Тонн, який входить до складу Petkim Holding.

«Ринок з цікавістю спостерігає за створенням Petkim Specialities. Ця компанія буде працювати на базуючись на гнучкій ринкової моделі, оперативно реагувати на вимоги клієнтів та виробляти високотехнологічні затребувані на ринку Туреччини й за її межами продукти», - вважає С. Коркут.

Petkim має намір витратити близько USD100 млн. до 2018 року з метою збільшення потужності існуючих заводів та створення нових виробництв.

За оцінками експертів Petkim, загальний обсяг ринку пластичних мас Туреччини становить USD17 млрд., з яких 4-5 % припадає на частку високотехнологічної інженерної пластмаси, що поки повністю покривається її імпортом.

Довідка. Petkim Specialities була створена в 2015 році. Засновником Petkim Specialities виступає холдинг Petkim, в якому контрольний пакет акцій належить Державній нафтовій компанії Азербайджану (SOCAR). 
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА