У середині липня в Дніпрі були розпочаті роботи з реконструкції каналізаційного колектора, прокладеного по проспекту Яворницького в районі вулиці Героїв Крут (вулиці Фурманова). Ця каналізаційна мережа з керамічних труб була прокладена ще в 1957 році на глибині близько 7 метрів. За більш ніж півстоліття експлуатації трубопровід вичерпав свій експлуатаційний ліміт і вимагав заміни. Жителі цього району регулярно скаржилися, що постійні витоки стічних вод з колодязів каналізаційної мережі підтоплюються підвали їхніх будинків.

У результаті в міській раді було прийнято рішення про реконструкцію колектора шляхом поновлення зношених комунікацій полімерними трубами.

Відповідно до проекту заміні підлягає ділянка каналізаційної мережі протяжністю близько 300 погонних метрів. Трубопровід монтується з поліетиленових труб діаметром 315 мм. Також тут будуть облаштовані 9 каналізаційних колодязів. Роботи з будівництва поліетиленового самопливного колектора виконуються методом горизонтального направленого буріння без руйнування дорожнього покриття. Відкритим способом здійснюється тільки будівництво колодязів. Кошторисна вартість цього проекту становить 5 924,5 тис. грн.

 
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА