Підприємство «Етилен-Поліетилен» ВО «Азерхімія», що входить до складу азербайджанської державної нафтової компанії SOCAR, 5 вересня відновило технологічний процес з виробництва етилену і поліетилену, повідомив на прес-конференції директор заводу Октай Ніфталієв.

За його словами, завод призупинив свою роботу 1 серпня через проведення капітального ремонту. За цей час жодна продукція не вироблялася. При цьому компанія продала 90 % своїх запасів, що зберігалися на складах.

У даний час ДНКАР здійснює реконструкцію заводу «Етилен-Поліетилен». Підрядником для виконання базового інжинірингу проекту та постачання обладнання була залучена Technop Italy. Про підписання договору ДНКАР повідомила в березні 2016 року.

У цілому, проект передбачає розширення потужностей за рахунок запуску нових і модернізації діючих установок. Роботи будуть проводитися в три етапи і завершаться до 2020-2021 років. Після їх закінчення «Азерхімія» зможе забезпечувати олефінами нові виробництва поліетилену і поліпропілену, які планує створити SOCAR Polymer в Сумгайите. Обсяг інвестицій запланований на рівні USD300 млн.

Завод «Етилен-Поліетилен» був введений в експлуатацію в січні 1988 року як нафтохімічний комплекс на Сумгаїтському заводі синтетичного каучуку. Річна потужність виробництва складає 300 тис. тонн етилену і 138 тис. тонн поліетилену високого тиску.

Довідка. Державна нафтова компанія Азербайджанської Республіки (ДНКАР) SOCAR – азербайджанська нафтогазова компанія зі штаб-квартирою в Баку. Діяльність ДНКАР на території Азербайджанської Республіки складається з розвідки нафтових родовищ на морі і на суші, підготовки, використання, транспортування нафти, газу, конденсату та отриманих від них продуктів. Прямо сейчас по этой ссылке https://vulkanplatinum-24.com/news/analiz-luchshih-igrovyh-avtomatov выигрывай джекпот.
 
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА