вересень 16/2016

Нафтохімічний концерн ЛУКОЙЛ розглядає варіанти партнерства з українськими компаніями щодо промислового комплексу «Карпатнафтохім» в Івано-Франківській області, повідомив голова ЛУКОЙЛу Вагіт Алекперов.

«Зараз розглядаємо варіанти партнерства з великими українськими підприємствами, які б взяли на себе ряд місій. Багато бажаючих, але, звичайно, як правило, всі хочуть безкоштовно», - сказав В. Алекперов.

Він зазначив, що компанія може технологічно забезпечити «Карпатнафтохім» сировиною, але потрібні партнери, які б розділили з ЛУКОЙЛом витрати, які необхідні для запуску заводу і всі ризики. «Ми поки не розглядаємо варіант піти остаточно, оскільки без запустити підприємство буде неможливо", – зазначив В. Алекперов.

Керівник ЛУКОЙЛАу розповів, що компанія несе витрати на утримання колективу і основних фондів. «Ми розуміємо свою відповідальність і в будь-якому випадку повинні постачати сировину. Ми грюкнемо дверима, підемо – а як люди залишаться без сировини і з нашими активами? Це нереально. Однак якщо ми все ж підемо, то плавно», - підкреслив він.

Раніше В. Алекперов повідомляв, що ЛУКОЙЛ оцінює вартість заводу «Карпатнафтохім» у USD100-350 млн., має бажання продати ці активи, проте покупців поки що немає.
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА