Бортницька станція аерації (БСА) експлуатується у штатному режимі – здійснює відводення та очистку усіх стічних вод Києва та прилеглих населених пунктів.

Зараз на території станції вже почалися підготовчі роботи до масштабного проекту з реконструкції. Завдяки комплексній модернізації тут будуть облаштовані додаткові технологічні лінії, більш глибоким стане процес обробки стічних вод і осаду, а сама оновлена станція буде компактнішою. З існуючих сьогодні 151 га площа основного виробництва БСА скоротиться до 120 га, таким чином відстань від БСА до житлової забудови столиці збільшиться приблизно на 1 км. Під час модернізації існуючих та будівництва нових інженерних комунікацій на БСА будуть використовуватися новітні матеріали та технології, у т.ч. полімерні труби, що гарантовано безаварійно працюватимуть більш ніж півстоліття.

У наступному році, після підготовки японськими консультантами тендерної документації, буде проведено міжнародний конкурс на визначення генпідрядника. Отже, з урахуванням усіх міжнародних процедур, комплексна реконструкція БСА розпочнеться в середині 2018 року. Здесь ты с лёгкостью сможешь найти самое лучшие ролики с инцестом. Самое жаркое и крутое порно с дедом уже ожидает твоих просмотров. Ты сразу сильно возбудишься и точно захочешь посмотреть ещё больше роликов, который есть в каталоге. З проектом та етапами його реалізації можна ознайомитися на сайті ПАТ «Київводокнал» у рубриці «Реконструкція БСА».


Довідка. У 2015 році між урядами України та Японії було підписано кредитну угоду щодо залучення коштів на реконструкцію БСА на пільгових і вигідних для України умовах від Японської агенції міжнародного співробітництва (JICA).
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА