Компанія Sabic оголосила про форс-мажорні обставини щодо поставок поліетилену (ПЕ) зі своїх заводів в Гелені (Нідерланди) та Гельзенкірхены (Німеччина).

Сербська компанія HIP Petrohemija, яка управляє невеликою крекінг-установкою, заводами з виробництва поліолефінів і виробляє полімерну продукцію, таку як поліетиленові труби, закінчила 2020 рік з невеликим операційним збитком, еквівалентним 200 тис. євро, після збитку в 21 млн. євро роком раніше.

У даній публікації читачі можуть ознайомитися із станом і тенденціями розвитку систем центрального теплопостачання у країнах Скандинавії 1.

Канадська корпорація NOVA Chemicals представила марку поліетилену високої густини (ПЕВГ) нового покоління SURPASS HPs267-AB, яка забезпечує високий рівень вологонепроникності для багатошарових гнучких пакувальних матеріалів.

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про ратифікацію Рамкового договору між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки проекту з покращення водопостачання у місті Києві», який Верховна Рада ухвалила 1 липня 2021 року.

У поточному році бригади «Харківводоканалу» реконструювали вже  11,2 кілометрів зношених мереж водопостачання з використанням поліетиленових труб.

Після удару блискавки компанія LyondellBasell, найбільший у світі виробник поліолефінів, зупинила виробництво на заводі з випуску поліпропілену в Лейк-Чарльзі (Lake Charles, штат Луїзіана, США).

Спотові експортні ціни на поліетилен (ПЕ) в США стабільно підвищуються, але поставки залишаються обмеженими.

У липні фахівці «Харківводоканалу» завершили капітальний ремонт внутрішньобудинкового трубопроводу холодного водопостачання по вулиці Данилевського, 32 в Шевченківському районі з використанням поліетиленових труб.

Працівники Житомирського водоканалу взяли участь в онлайн-конференції, на якій представники водної галузі Ізраїлю ділилися лайфхаками з приводу розвитку галузі водопостачання та водовідведення країни, що забезпечена природними водними ресурсами лише на 50 % від обсягу своїх потреб, проте не тільки не відчуває нестачу води, а й активно розвиває сільське господарство.

LyondellBasell  оголосив про поглинання малайзійської компанії PolyPacific Polymers (PPM), яка належить австралійській групі PolyPacific і спеціалізується на виробництві армованих і модифіковані поліолефінових компаундів.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА