Водоканал у Кропивницькому здійснив у квітні реконструкцію аварійної ділянки мережі водопостачання на вулиці Короленка (від насосної станції «Зона 2б» до школи-інтернату) з використання поліетиленових труб.

Внутрішнє виробництво поліетилену високої густини (ПЕВГ) у США за перші три місяці 2021 року знизилося на 16,1 % у порівнянні з тим же періодом попереднього року.

Американська компанія Kraton повідомила, що Агентство з охорони навколишнього середовища США (EPA) надало надзвичайний дозвіл  для використання її нового сульфонірованного полімеру, який швидко інактивує коронавірус.

Компанія Dow і компанія Mura Technology оголосили про партнерство, спрямоване на забезпечення захисту навколишнього середовища від відходів пластиків.

У рамках реалізації програми розвитку міської інфраструктури «Кривбасводоканал» продовжує реконструкцію комунальних мереж. Щоб оновити пошкоджену ділянку самопливного каналізаційного колектора діаметром 700 мм було використано метод полімерного рукава.

Дочірня компанія Occidental Petroleum, Oxy Low Carbon Ventures (OLCV) і біотехнологічна фірма Cemvita Factory планують побудувати виробництво біоетилену, яка буде виробляти мономер зі штучного діоксиду вуглецю (CO2).

Фахівці «Луцькводоканалу» виявили та оперативно здійснили заміну 50 метрів аварійної ділянки водогону діаметром 600 мм на вулиці Сухомлинського з використанням поліетиленових труб.

В останню декаду квітня в Житомирі буде завершено монтаж нової мережі водопостачання та підключення її до вузла у камері КМР-3. Під час робіт тут замінено 400 м аварійного сталевого трубопроводу на новий, з поліетиленових труб.

Фахівці  «Інфоксводоканалу» почали оновлення другої ділянки водопроводу: на вулиці Марії Демченко від вулиці Вільямса, далі по вулиці Довгій – до Тепличного провулку, з використанням поліетиленових труб.

Європейський ринок полімерів перебуває під тиском протягом вже кількох місяців, і негативні наслідки нестачі сировини та зростання цін серйозно впливають на виробництво пластмасових виробів у ЄС.

Від початку березня у Сумах утворилися вісім  провалів ґрунту на зношених з/б самопливних колекторах. Безальтернативним способом недопущення каналізаційного колапсу в місті є їх модернізація використанням сучасних полімерних матеріалів. Найкращим рішенням є використанні поліетиленових труб СПІРОКОР зі структурованим профілем.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА