У веб-трансляції компанії GF Piping Systems «Вирішення проблеми втрат води для життя» показані численні переваги використання поліетиленових труб PE 100, а також важливість бестраншейної технології. Представлено історії успіху, які довели, що рентабельні та довговічні рішення для трубопроводів можуть мати велике значення для комунальних служб.

Ухвалення програми «Питна вода України» на 2022-2026 роки має зумовити стабільний розвиток та оновлення систем централізованих водопостачання та водовідведення вітчизняних населених пунктів та забезпечити населенню якісну питну воду в достатній кількості.

Повністю електричні машини для лиття пластмас під тиском вимагають менше енергії, менше води, менше масляного мастила, менше використання сировини, що в цілому означає набагато менше використання невідновлюваних ресурсів, а отже, дозволяє скорочувати вуглецевий слід.

«Житомирводоканал» реконструював п‛ять каналізаційних насосних станцій – на них застаріле енергозатратне насосне обладнання замінено на сучасне енергоефективне.

Щоб запобігти травматизму людей, дорожнім та комунальним аваріям, спеціалісти Сумського водоканалу планово обстежують оглядові каналізаційні колодязі на мережах водовідведення та виконують їхнє накриття, встановлюючи сучасні полімерпіщані кришки люків замість вкрадених металевих.

В останню декаду січня бригада служби мереж каналізації завершила  роботи із заміни труб на аварійній ділянці каналізаційного колектора,  на вулиці Інтеркультурній. Замість старих зношених залізобетонних було прокладено сучасні полімерні труби.

KraussMaffei пропонує нову функцію «синхронний рух» і для нових литтєвих машин, і як оновлення системи управління машинами MC6 для існуючих термопластавтоматів. Синхронний рух дозволяє скоротити час вилучення із прес-форми приблизно на 35%.

За умов коронавірусної кризи галузеві компанії-переробники пластмас показали виняткову стресостійкість. Фінансовий крах 2008–2009 років та дефіцит сировини у 2015-му, вочевидь, призвели до створення у багатьох компаніях відповідних захисних механізмів, які нині доводять свою спроможність. Очевидним залишається факт: без пластику майбутнє людства у його нинішній чисельності та формі просто немислиме.

В Одесі оновлено ділянку на одному із магістральних водоводів, що транспортує питну воду мешканцям центра міста. На вулиці Осипова водогін оновили поліетиленовими трубами.

В останні дні січня ремонтники «Харківводоканалу» здійснили аварійно-відновлювальні роботи на каналізаційних мережах на проспекті Людвіга Свободи. Для оновлення цієї ділянки мережі водовідведення було використано поліетиленові труби зі структурованими стінками.

За даними Асоціації європейських виробників пластмас PlasticsEurope, а також згідно з дослідженнями Євростату, у 2020 році сукупний оборот індустрії пластмас (виробництво та переробка) у країнах ЄС подолав поріг у 328 млрд. євро.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА